XC9235C12C4R-G
MFR.Part #
XC9235C12C4R-G
JLCPCB Part #
C2478777
Package
USPEL-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2V~6V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPEL-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS