XC9142E31DMR-G
MFR.Part #
XC9142E31DMR-G
JLCPCB Part #
C2476573
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.1V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS