XC9142D32DMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9142D32DMR-G
JLCPCB Part #
C2469143
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.2V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS