XC9142B33DMR-G
MFR.Part #
XC9142B33DMR-G
JLCPCB Part #
C2469825
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.3V 3MHz 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS