XC9141E35DER-G
MFR.Part #
XC9141E35DER-G
JLCPCB Part #
C2478983
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.5V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS