XC9141E32D0R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9141E32D0R-G
JLCPCB Part #
C2470715
Package
XFBGA-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.2V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes XFBGA-6 DC-DC Converters ROHS