XC9141D48DMR-G
MFR.Part #
XC9141D48DMR-G
JLCPCB Part #
C2472428
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3MHz 4.8V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS