XC9141A34C0R-G
MFR.Part #
XC9141A34C0R-G
JLCPCB Part #
C2470505
Package
XFBGA-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 3.4V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes XFBGA-6 DC-DC Converters ROHS