XC6504A151NR-G
MFR.Part #
XC6504A151NR-G
JLCPCB Part #
C6755088
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 150mA 600nA 6V Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SSOT-24 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS