XC6136N43BMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6136N43BMR-G
JLCPCB Part #
C7393126
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.3V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS