XC6136N23C9R-G
MFR.Part #
XC6136N23C9R-G
JLCPCB Part #
C2459297
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.3V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS