XC6136N18BMR-G
MFR.Part #
XC6136N18BMR-G
JLCPCB Part #
C2457902
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 1.8V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS