XC6136N15D9R-G
MFR.Part #
XC6136N15D9R-G
JLCPCB Part #
C2459819
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 1.5V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS