XC6136C49DMR-G
MFR.Part #
XC6136C49DMR-G
JLCPCB Part #
C2457745
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.9V 40us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS