XC6136C43DNR-G
MFR.Part #
XC6136C43DNR-G
JLCPCB Part #
C7152596
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.3V 40us Active High Push-pull Voltage Monitor SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS