XC6136C19BNR-G
MFR.Part #
XC6136C19BNR-G
JLCPCB Part #
C7414457
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.9V 40us Active High Push-pull Voltage Monitor SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS