XC6136C16DMR-G
MFR.Part #
XC6136C16DMR-G
JLCPCB Part #
C2458029
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.6V 40us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS