XC6136C12A9R-G
MFR.Part #
XC6136C12A9R-G
JLCPCB Part #
C2458908
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.2V 40us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS