XC6135N37AMR-G
MFR.Part #
XC6135N37AMR-G
JLCPCB Part #
C2459683
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.7V 44us Active High Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS