XC6135N35C9R-G
MFR.Part #
XC6135N35C9R-G
JLCPCB Part #
C2460457
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 3.5V 44us Active Low Open Drain Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS