XC6135C47D9R-G
MFR.Part #
XC6135C47D9R-G
JLCPCB Part #
C2460338
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.7V 44us Active High Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS