XC6135C38C9R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135C38C9R-G
JLCPCB Part #
C2460547
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.8V 44us Active Low Push-pull Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS