XC6135C18C9R-G
MFR.Part #
XC6135C18C9R-G
JLCPCB Part #
C2460283
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.8V 44us Active High Push-pull Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS