XC6129N38G7R-G
MFR.Part #
XC6129N38G7R-G
JLCPCB Part #
C2457039
Package
USPN-4(0.9x1.2)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 3.8V 50us Active High Open Drain Voltage Detector USPN-4(0.9x1.2) Supervisor and Reset ICs ROHS