XC6129N23L9R-G
MFR.Part #
XC6129N23L9R-G
JLCPCB Part #
C2456618
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.3V 50us Active Low Open Drain Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS