XC6129C55G9R-G
MFR.Part #
XC6129C55G9R-G
JLCPCB Part #
C7153453
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 5.5V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS