XC6129C54G9R-G
MFR.Part #
XC6129C54G9R-G
JLCPCB Part #
C2456651
Package
UDFN-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 5.4V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector UDFN-4(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS