XC6129C46J9R-G
MFR.Part #
XC6129C46J9R-G
JLCPCB Part #
C6030629
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 4.6V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS