XC6129C21E9R-G
MFR.Part #
XC6129C21E9R-G
JLCPCB Part #
C2456617
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3V~6V 2.1V 50us Active Low Push-pull Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS