2ETYK-5.08-08P-14-100AH
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
2ETYK-5.08-08P-14-100AH
JLCPCB Part #
C2828361
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 1x8P 1~2.5 20A 320V 5.08mm 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS