15ETYVM-3.5-03P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYVM-3.5-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2840577
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS