RV16YN15S-B502
Extended
Manufacturer
Tokyo Cosmos Elec
MFR.Part #
RV16YN15S-B502
JLCPCB Part #
C128171
Package
Plugin
Description
100mW 200V 5kΩ ±10% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS