IXTY01N100
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
IXTY01N100
JLCPCB Part #
C5250734
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC@10V 14.5pF 1kV 2.8pF 25W 4V 500mA 55Ω@10V 70pF TO-252 MOSFETs ROHS