VSP1000DSFR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
VSP1000DSFR
JLCPCB Part #
C2862092
Package
SON-6(1x1)
Description
0℃~+85℃ 1 10V~16V 16V 210MHz 2mA SON-6(1x1) Operational Amplifier ROHS