TSM24ADBZR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TSM24ADBZR
JLCPCB Part #
C35968523
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 2.8kW@8/20us 24V 26V 38V 54pF 60A@8/20us 75nA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS