TS12A4515DR
MFR.Part #
TS12A4515DR
JLCPCB Part #
C2673233
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 100ns 1:1 20Ω 2V~12V 475MHz 60ns SOIC-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS