TS12A44515PWR
MFR.Part #
TS12A44515PWR
JLCPCB Part #
C2673245
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1:1 20Ω 2V~12V 35ns 4 45ns 530MHz TSSOP-14 Analog Switches, Multiplexers ROHS