TPS3825-33DBVR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TPS3825-33DBVR
JLCPCB Part #
C473344
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 15uA 2.5V、3V、3.3V、5V 2.93V 200ms Active Low Push-pull Voltage Monitor Yes Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS