TPS3820-33DBVR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TPS3820-33DBVR
JLCPCB Part #
C130064
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 15uA 2.5V、3V、3.3V、5V 2.93V 25ms Active Low Push-pull Voltage Monitor Yes Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS