TLV27L1CDR
MFR.Part #
TLV27L1CDR
JLCPCB Part #
C4369347
Package
SOIC-8
Description
-1.35V~8V 0℃~+70℃ 1 1.1uV/℃ 100V/ms 16V 2.7V~16V 5mV 60pA 68nV/√Hz@1kHz 86dB SOIC-8 Operational Amplifier ROHS