TLV170IDBVT
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TLV170IDBVT
JLCPCB Part #
C133967
Package
SOT-23-5
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1 1.2MHz 10pA 110dB 125uA 17mA 2.5mV 2.7V~36V 22nV/√Hz@1kHz 2uV/℃ 36V 400V/ms 50pA Rail-to-Rail Output SOT-23-5 Operational Amplifier ROHS