TL5001CDRG4
MFR.Part #
TL5001CDRG4
JLCPCB Part #
C2658763
Package
SOIC-8
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 3.6V~40V 500kHz Boost、Buck、Flyback Buck-Boost External No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS