TL5001AIDR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL5001AIDR
JLCPCB Part #
C2868046
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 20mA 3.6V~40V 500kHz Buck Buck External No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS