TL4050C50IDCKR
MFR.Part #
TL4050C50IDCKR
JLCPCB Part #
C2867549
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 15mA 50ppm/℃ 5V 93uVrms Fixed Parallel ±0.5% SC-70-5 Voltage Reference ROHS