TL4050C25IDBZT
MFR.Part #
TL4050C25IDBZT
JLCPCB Part #
C1848446
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS