TL4050B50IDBZR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL4050B50IDBZR
JLCPCB Part #
C2869241
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 15mA 50ppm/℃ 5V 74uA 93uVrms Fixed Parallel ±0.2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS