TL2575-15IKTTR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL2575-15IKTTR
JLCPCB Part #
C2071686
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 15V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS