THS4001IDG4
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
THS4001IDG4
JLCPCB Part #
C1348424
Package
SOIC-8
Description
-16V~-2.5V、2.5V~16V -40℃~+85℃ 1 100dB 100mA 12.5nV/√Hz@10kHz 2.6uA 200nA 270MHz 2mV 32V 400V/us 5V~32V 7.5mA SOIC-8 Operational Amplifier ROHS