THS3120IDGN
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
THS3120IDGN
JLCPCB Part #
C2871039
Package
HVSSOP-8-EP
Description
-15V~-5V、5V~15V -40℃~+85℃ 1 1.2mV 1.7V/ns 10V~30V 10uV/℃ 120MHz 20uA 30V 30nA/℃ 400mA 60dB 65nV/√Hz@20kHz 6uA 7mA HVSSOP-8-EP Operational Amplifier ROHS