SNJ54F64J
MFR.Part #
SNJ54F64J
JLCPCB Part #
C4471558
Package
DIP-14
Description
-55℃~+125℃ 1mA 2.4V~3.4V 20mA 2V 300mV~500mV 4.5V~5.5V 54F 8.5ns@5V,50pF 800mV AND-OR-NOT gate DIP-14 Logic Gates